Každý pejsek je neopakovatelným originálem, po jehož odchodu z tohoto světa zůstává prázdné místo.
Vzpomínáme vždy s láskou na naše psy, kteří jsou již za duhou. Tím, že jsme prožili mnoho radosti, mnoho úspěchů a mnoho krásných hodin.

Někdy byl důvodem odchodu nemilosrdný, ale spravedlivý čas, jindy jejich život vyhasl bolestně brzy.


Emilie Lovely Vanešíle (Emilka)

Emilie Lovely Vanešíle (emilka)  07. 12. 2005

Dlouho jsem se s Tebou nedokázala rozloučit, stále jsem se tvářila jako bys tu s námi žila dál. Ale je čas, Emilko, poděkovat Ti za krásné dny, které jsem vedle Tebe prožila. Nikdy na Tebe nezapomenu, moc jsem Tě milovala, byla jsi moje něžná holčička.

   
CARMEN ze SAMETU ( Korynka)

CARMEN ze SAMETU ( Korynka)  †07. 06. 2007
 

Neuvěřitelně oddaná, milující. Nebyl jediný pohyb, aby mně nesledovala očima, jediný krok, aby mně   nenásledovala chůzí. Nebyla jediná noc, kdy by přitulena neusínala na mém polštáři. Zní to nadneseně, ale taková skutečně byla CARMEN ze SAMETU (Korynka).

V chovu působila šest let. Odchovala jednadvacet krásných štěňátek. Nebyla sice starostlivá fena - matka, (s potěšením přenechávala své starosti o potomstvo na mně), ale byla milá, něžná, velice trpělivá. Za svůj život nebyla nikdy nemocná, stářím zešedivěla, ale  v mých očích byla ta nejkrásnější holčička ...

Ve věku 15,5 roků odešla jak jen nejtišeji mohla. Moc se mi stýská, Korynko ... 

   
Buchesi Bulldog Arcita

Buchesi Bulldog Arcita  28. 11. 2008

Její smrt mě velmi zasáhla. Přišla nečekaně, bez varování.  Bucheska nikdy  nebyla nemocná. Přišla z procházky, padla na zem a než jsem k ní doběhla, byla mrtvá. Byla krásná, velice chytrá a hrozně moc mazlivá, byla ta NEJ...

Nikdy na tebe nezapomenu....   

   
Carola uničovská brána(Kačenka)

Carola uničovská brána(Kačenka)  17. 12. 2008

Během jednoho jediného dne přišlo nečekaně stáří a následovala....  nezapomenu na tebe a ty to určitě víš.

   
Wellstar  Wacky Bulldog Mi-Ol-Win  16.12.2010

Nerozloučila jsem se s Tebou. Nevěděla jsem, že tě objímám naposledy. Ty jsi se na mně podívala a já to vůbec nepochopila. Promiň Zlatíčko. Bude se mi moc stýskat, byla jsi sluníčkem, ale pro pohlazení jsi se dokázala i porvat. Tolik jsi toužila po lásce.
   


karolina arcita  01.09.2012

Jako miminko jsem tě předala serioznímu chovateli, dokonce jsme se pravidelně navštěvovali a já jsem viděla jak vyrůstáš a se svojí kamarádkou, taky buldokem, pleníš dům i zahradu. Bylo nám tenkrát všem hrozně fajn.
Pak jsem tě skoro dva roky neviděla… tvoje panička stávající pejsky rozprodala a její chovatelství se nasměrovalo úplně jiným směrem. Když jsem se o tobě dozvěděla a odvezla tě zpátky "domů", byla jsi v žalostném stavu po zdravotní i psychické stránce. Přestože se o tebe špatně starali (viz níže fotografie) stýskalo se ti...
   
Přestala jsi lidem důvěřovat a i ostříhání drápků bylo velkým problémem. Nakonec jsme to všechno zvládli a bylo na tobě znát, že jsi opět šťastná.
Dnes jsi nás poprvé zarmoutila a vehnala slzy do očí… příliš brzo jsi odešla do psího nebe za svojí kamarádkou, maminkou a babičkou. Snad budeš šťastná, nebude tě už nic bolet a všechny je tam na uvítanou pořádně proženeš…

   
hessy olko  datum narození: 15.06.2001  10.09.2012 

Byla jsi úžasná, Hessynko, bude se nám moc stýskat...
   

 
AKIRA MORAVIA LOAMBA  datum narození: 11.04.2005  01.02.2014

Chybí slova. Cokoliv bych o tobě napsala, nevystihlo by to tvou krásnou čistou povahu a vzájemnou lásku nás dvou. Sbohem moje holčičko!

 

   
Rachell Bulldog Arcita  †24.11.2015

Holčičko moje, stále na tebe myslím. Ani jsme se nestačily rozloučit. Moc mě to bolí. Milovala jsem tě!! A ty jsi to moc dobře věděla.
   

 
tarra Bulldog Arcita  †01.12.2015

Byla jsi princezna od narození až do své smrti. Nikdy jsi mě nezarmoutila, jen jednou, když přišel tvůj poslední den. Moc jsem tě milovala.

 

   

 

zidara dog-lome  †27.09.2015

Miláčku, zlatíčko, není den, kdy bych si na tebe nevzpomněla. Tak moc jsme se vzájemně milovaly. Nechala jsem si po tobě tvoji dceru. Dostala tvoje jméno a je ti velice podobná. Nejen podobou, ale tebe mi nikdy nenahradí!! Tebe, sladká Zidarko, nemůže nikdo nahradit. Byla jsi úžasná, statečná, milující, nekompromisní k výběru těch, s kterými budeš kamarádit...