Vítejte na webových stránkách chovatelské stanice Arcita, která se věnuje chovu plemene mops
Welcome to our web site pug FCI Protected kennel

rodiče štěňátek mají vyšetření NA LUXACI ČÉŠKY (PATELLY) a vlastní genetický průkaz potvrzující genetický profil - DNA - PDE
CERTIFICATE OF DNA ANALYSIS OF AN ANIMAL IN PROFESSIONAL BREEDING PROGRAMS.

Ke každému štěňátku od nás obdržíte v den odběru: KUPNÍ SMLOUVU, GENETICKÉ TESTY RODIČŮ, KONTROLU CELÉHO VRHU VETERINÁRNÍM LÉKAŘEM, Pet Passport. Chovatelský servis je samozřejmostí.

Jak si rezervovat štěňátko mopse? Napište nám na e-mail arcita@email.cz ve kterém uvedete o které spojení máte zájem a kontaktní informace na Vás.
 

Vzhledem k tomu, že v pondělí 16.07.2018 nastupuji onkologickou léčku, štěňátka jsou umístěna u mé přítelkyně,

PRESIDENT & agenda poradce chovu
Sobotková Jana
Chlínky 7, 517 41 Kostelec n. Orlicí
jana.sob@volny.cz
+420 494 530 954
+420 777 051 086

kde štěňátka po telefonické dohodě můžete navštívit a kde budete své miminko v době odběru i přebírat na základě Kupní smlouvy.
Děkuji za pochopení.


NAROZENÁ ŠTĚŇÁTKA:


DENÍČEK ŠTĚŇÁTEK  ZDE
JUDY BLACK GIRL ARCITA & FRANTSUZKIY POTSELUY NUMBER ONE IN ALL ARCITA (import Ukrajina)


fotografie se zvětší po rozkliknutí/click on the pictures for enlarge them

DENÍČEK ŠTĚŇÁTEK  ZDE
MADAM & FRANTSUZKIY POTSELUY NEED FOR SPEAD FOR ARCITA (import Ukrajina)

 

fotografie se zvětší po rozkliknutí/click on the pictures for enlarge them

DENÍČEK ŠTĚŇÁTEK  ZDE
UNIKA II & MAGIA FIORE BELLEZZA DEL AMORE (import Rusko)

Očekávám především zdravá štěňátka, s vyrovnanou povahou a výborným exteriérem. V rodokmenu rodičů je mnoho krásných a významných předků, kteří mají co nabídnout i dalším generacím.
We expect mainly healthy puppies with balanced temperament and excellent exterior from these expected litters.
There are many wonderful and significant ancestors in parents pedigree, who have a good potential for future generations.
 


19.06.2018
-
Velké poděkování patří Presidentce a poradci chovu Bulldog clubu, paní Janě Sobotkové. Bohužel, nastala situace, kterou nikdo nepředpokládal a pár dní před porodem mých holčiček jsem musela do nemocnice. Janička ihned pro mopsí maminky přijela a v chovatelské stanici anglických buldoků Bajoka se včera a předevčírem narodila mopsí miminka.

Děkuji Jani, neexistují slova, kterými bych vyjádřila svoji vděčnost za Tvoji pomoc a odvahu a věř neznám nikoho druhého který by to dokázal. Tvoje neskutečná citlivost a zároveň nekompromisní razantnost…chybí mi další slova.

Děkuji mým holčičkám, Madam, Judy a Rebecce, že to bez své paničky tak výborně zvládly, a zatímco jejich panička doma ronila a roní "krokodýlí" slzy, mopsi maminky si "výlet" snad i užívají, vymlouvám si to tím, abych sama sebe utěšila, že mám správné, socializované holčičky, které pochopily, že jinak to prostě nešlo udělat a oni své mamince, paničce nechtěly přidělávat starosti.

JUDY: raději bude běhat po zahradě a chytat motýly než rodit a odchovávat štěňátka. Takže její druhý a poslední vrh. Krásný, uhlově černý chlapeček. Děkuji, Judy.
MADAM: čtyři kluci a dvě holčičky, děkuji, Madam.
REBECCA: čtyři holčičky (dvě béžové, dvě černé) a jeden černý chlapeček. Děkuji Rebečko.