Vítejte na webových stránkách chovatelské stanice Arcita, která se věnuje chovu plemene mops
Welcome to our web site pug FCI Protected kennel

rodiče štěňátek mají vyšetření NA LUXACI ČÉŠKY (PATELLY) a vlastní genetický průkaz potvrzující genetický profil - DNA - PDE
CERTIFICATE OF DNA ANALYSIS OF AN ANIMAL IN PROFESSIONAL BREEDING PROGRAMS.

Ke každému štěňátku od nás obdržíte v den odběru: KUPNÍ SMLOUVU, GENETICKÉ TESTY RODIČŮ, KONTROLU CELÉHO VRHU VETERINÁRNÍM LÉKAŘEM, Pet Passport. Chovatelský servis je samozřejmostí.


V tomto roce (červen 2018) plánujeme NAROZENÍ štěňáTEK:
In mid June 2018, if everything went well we expect puppies ...
We expect healthy puppies with excellent nature and exquisite exteriors from these parents.


Jak si rezervovat štěňátko mopse? Napište nám na e-mail arcita@email.cz ve kterém uvedete o které spojení máte zájem a kontaktní informace na Vás.

 

NAROZENÁ ŠTĚŇÁTKA:


DENÍČEK ŠTĚŇÁTEK  ZDE
JUDY BLACK GIRL ARCITA & FRANTSUZKIY POTSELUY NUMBER ONE IN ALL ARCITA (import Ukrajina)


fotografie se zvětší po rozkliknutí/click on the pictures for enlarge them

DENÍČEK ŠTĚŇÁTEK  ZDE
MADAM & FRANTSUZKIY POTSELUY NEED FOR SPEAD FOR ARCITA (import Ukrajina)


fotografie se zvětší po rozkliknutí/click on the pictures for enlarge them

DENÍČEK ŠTĚŇÁTEK  ZDE
REBECCA BLACK GIRL ARCITA & MAGIA FIORE BELLEZZA DEL AMORE (import Rusko)

Očekávám především zdravá štěňátka, s vyrovnanou povahou a výborným exteriérem. V rodokmenu rodičů je mnoho krásných a významných předků, kteří mají co nabídnout i dalším generacím.
We expect mainly healthy puppies with balanced temperament and excellent exterior from these expected litters.
There are many wonderful and significant ancestors in parents pedigree, who have a good potential for future generations.
 


19.06.2018
-
Velké poděkování patří Presidentce a poradci chovu Bulldog clubu, paní Janě Sobotkové. Bohužel, nastala situace, kterou nikdo nepředpokládal a pár dní před porodem mých holčiček jsem musela do nemocnice. Janička ihned pro mopsí maminky přijela a v chovatelské stanici anglických buldoků Bajoka se včera a předevčírem narodila mopsí miminka.

Děkuji Jani, neexistují slova, kterými bych vyjádřila svoji vděčnost za Tvoji pomoc a odvahu a věř neznám nikoho druhého který by to dokázal. Tvoje neskutečná citlivost a zároveň nekompromisní razantnost…chybí mi další slova.

Děkuji mým holčičkám, Madam, Judy a Rebecce, že to bez své paničky tak výborně zvládly, a zatímco jejich panička doma ronila a roní "krokodýlí" slzy, mopsi maminky si "výlet" snad i užívají, vymlouvám si to tím, abych sama sebe utěšila, že mám správné, socializované holčičky, které pochopily, že jinak to prostě nešlo udělat a oni své mamince, paničce nechtěly přidělávat starosti.

JUDY: raději bude běhat po zahradě a chytat motýly než rodit a odchovávat štěňátka. Takže její druhý a poslední vrh. Krásný, uhlově černý chlapeček. Děkuji, Judy.
MADAM: čtyři kluci a dvě holčičky, děkuji, Madam.
REBECCA: čtyři holčičky (dvě béžové, dvě černé) a dva černí kluci. Děkuji Rebečko.