Vítejte na webových stránkách chovatelské stanice Arcita, která se věnuje chovu plemene mops
Welcome to our web site pug FCI Protected kennel

rodiče štěňátek jsou testováni, mají vyšetření NA LUXACI ČÉŠKY (PATELLY) a vlastní genetický průkaz potvrzující genetický profil - DNA - PDE
CERTIFICATE OF DNA ANALYSIS OF AN ANIMAL IN PROFESSIONAL BREEDING PROGRAMS.

JE NÁM LÍTO, ALE V SOUČASNÉ DOBĚ NEMÁME ŠTĚŇÁTKA NA PRODEJ. V PŘÍPADĚ ZÁJMU NÁS PROSÍM KONTAKTUJTE (arcita@email.cz) A MŮŽETE SI PŘEDBĚŽNĚ ZAMLUVIT ŠTĚŇÁTKA MOPSŮ Z NAŠEHO PŘÍŠTÍHO VRHU. VAŠE ŽÁDOST BUDE ULOŽENA A PO NAROZENÍ ŠTĚŇÁTEK VÁS BUDEME OBRATEM INFORMOVAT. SORRY BUT WE HAVE NOT PUPPIES FOR SALE AT THE MOMENT. IN CASE OF YOUR FUTURE INTEREST PLEASE LET US KNOW AND YOU CAN BOOK A FROM OUR NEXT LITTER. YOUR REQUEST WILL BE STORED AND AFTER THE PUPPIES BIRTH WE WILL INFORM YOU IMMEDIATELY.
 

OČEKÁVÁME ŠTĚŇÁTKA:

OTEC: FRANTSUZKIY POTSELUY NUMBER ONE IN ALL ARCITA     MATKA: SWEET ZIDARA ARCITA


Exkluzivní spojení dvou krásných jedinců – SWEET ZIDARA ARCITA & FRANTSUZKIY POTSELUY NUMBER ONE IN ALL ARCITA.
Od tohoto spojení očekávám především zdravá štěňátka, s vyrovnanou povahou a výborným exteriérem. V rodokmenu rodičů je mnoho krásných a významných předků, kteří mají co nabídnout i dalším generacím.
We expect mainly healthy puppies with balanced temperament and excellent exterior from these expected litters. There are many wonderful and significant ancestors in parents pedigree, who have a good potential for future generations.

NAROZENÁ ŠTĚŇÁTKA: